#Büyükorhan_Belediye_Başkanı Sayın Ahmet KORKMAZ ve Sayın Yüksel YENİ Bey Bursa Enerji Yönetim Birimini ziyaret ettiler. #Güneş_Enerji_Santralleri ve Enerji Performans Sözleşmelerini #EPS konuştuk. Bölgeye yapılacak enerj yatırımı ve finansman koşulları değerlendirildi. Nazik ziyaretleri için teşekkür ederiz.
#Enerji_etütü #aklınlaverimliyaşa #evçed #etbk #BEBKA #enver #enverder #bursavaliliği #bursameb #isimiz_enerji #energymanagement #evep16 #enerjiverimliligi #enerjiverimliliği #enerjitasarrufu #ekb #verimlilik #energy #enerjiizleme #energyefficiency #sustainability #mebproje #smartcity #iso50001
Bursagaz, SOCAR Türkiye çatısı altında faaliyetlerine devam edecektir.
39. Enerji Verimliliği Haftası Etkinlikleri Yapıldı
İlçe enerji verimliliği komisyon başkanları toplantısını yaptık...
Bursa Valiliği ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü binalarının EKB süreci