Kamu Kurumlarında Enerji Verimliliği Mercek Altında

05.11.2021

#Kamu_kurumlarında_enerji_verimliliği_mercek_altında

#Bursadabugün 03 Kasım 2021 Çarşamba 16:38 #Hasan_BOZTÜRK

Cumhurbaşkanlığı genelgesiyle Bursa'da pilot olarak başlayan ve başlangıçta okullarla yola çıkılan proje tüm kamu kurumlarını kapsamaya başlamış durumda. Bursa Valiliği bu hususta çalışma yaparak bir birim oluşturdu. Daha önce Millî Eğitim Müdürlüğü bünyesinde faaliyet gösteren birim daha kurumsal hâle getirilerek 81 ilde oluşturuldu ve #Bursa_Valiliği_Enerji_Yönetim_Birimi yeni hâliyle #hayata_geçirildi.

www.bursadabugun.com/yazarlar/hasan-bozturk-121/kamu-kurumlarimda-enerji-verimliligi-mercek-altinda-29463.html

#Enerji_etütü #aklınlaverimliyaşa #evçed #etbk #BEBKA #enver #enverder #bursavaliliği #bursameb #bursadabugün #isimiz_enerji #energymanagement #evep16 #enerjiverimliligi #enerjiverimliliği #enerjitasarrufu #ekb #verimlilik #energy #enerjiizleme #energyefficiency #sustainability #mebproje #smartcity #iso50001

HABER GÖRSELLERİ


Benzer Haberler

Bursa Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanlığı Atık Yönetimi Şube Müdürlüğü ile birlikte çevre dostu okullar projesi çalışmaları planlandı.

Sifir Atik Projesi Atık Yönetim Birimi Sorumlusu okul kurum müdürlerine yönelik Egitimlerimiz Osmangazi ilçemiz ile devam ediyor.

Piri Reis Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof.Dr. Mehmet Ziya Söğüt

"Enerji Yönetim Mevzuatı" seminerin 8. gününü tamamladık.