#OLAY_Gazetesinin değerli yazarlarından Sayın #İhsan_Aydın Bey "Bursa tasarruf projesi ile ülkeye nasıl model oldu?" başlıklı köşe yazısında Kamu Enerji Yönetim Merkezi Projemizin önemine değişmiş. Sayın İhsan Aydın Bey'e destekleri için teşekkür ederiz.
#Enerji_etütü #aklınlaverimliyaşa #evçed #etbk #BEBKA #enver #enverder #bursavaliliği #bursameb #isimiz_enerji #energymanagement #evep16 #enerjiverimliligi #enerjiverimliliği #enerjitasarrufu #ekb #verimlilik #energy #enerjiizleme #energyefficiency #sustainability #mebproje #smartcity #iso50001
https://www.olay.com.tr/?/bursa-tasarruf-projesi-ile-ulkeye?
10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü
Bir Yanımız Hep Çanakkale
Bursa il M.Eğitim Müdürlüğü ile UEDAS arasinda Il Enerji Verimliliği Proje kapsaminda komisyon calismalari...
Kestel geri dönüşüm kutuları dağıtımı başlamıştır.