Doğal Gaz Bağlantı ve Tesisatlarındaki Sorunlar ve Çözüm Yolları

24.11.2021
#Bursa_Valiliği_Enerji_Yönetim_Birimi olarak ilimiz genelinde gaz arzını gerçekleştiren dağıtım firmaları ve diğer paydaşlarla birimimiz toplantı salonunda doğal gaz bağlantı ve tesisatlarındaki sorunlar ve çözüm yollarını konuştuk. Toplantıya katılım sağlayan #SOCAR_BURSAGAZ Genel Müdürü Farid Bayramov ve Bursagaz avukatı S. Buğra Bekdemir'e, #Arsan_Armagaz Bölge Müdürü Andaç Karalıkay'a, #AKSA_Ovagaz İç Tesisat Şefi Özgür Karabulut'a, #Bursa_Makine_Mühendisleri_Odası Teknik Görevlisi Hatice Narin Uçan'a, #DEMSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Alptekin Şahintürk ve yönetim kurulu üyelerine katılımlarından dolayı teşekkür ederiz.
 
Doğalgaz bağlantı ve tesisatlarındaki sorunlar ile güvenli ve verimli gaz kullanımı konularında Valilik Enerji Yöneticisi Levent Yazıcı ve Mekanik Tesisat Sistemleri Birim Yöneticisi Ercan Baş'ın yönettiği toplantıda oldukça faydalı paylaşımlar yapılmıştır.
 

HABER GÖRSELLERİ


Benzer Haberler

BURSA- İNEGÖL/ İstaş kentaş ortaokulumuz Bu projeyi düşünen Okul Yönetimine, öğrencilerimize ayrıca katkı koyan velilerimize ayrı ayrı teşekkür ediyoruz.

BURSA / NİLÜFER - Nilüfer Özel Eğitim Meslek Lisesi "Daha yeşil, daha temiz bir dünya.."

İznik Kılıçaslan Ortaokulu sıfır atık projesi kapsamında hazırladıkları geri dönüşüm kutuları.

Taziye Mesajı