Doğal Gaz Bağlantı ve Tesisatlarındaki Sorunlar ve Çözüm Yolları

24.11.2021
#Bursa_Valiliği_Enerji_Yönetim_Birimi olarak ilimiz genelinde gaz arzını gerçekleştiren dağıtım firmaları ve diğer paydaşlarla birimimiz toplantı salonunda doğal gaz bağlantı ve tesisatlarındaki sorunlar ve çözüm yollarını konuştuk. Toplantıya katılım sağlayan #SOCAR_BURSAGAZ Genel Müdürü Farid Bayramov ve Bursagaz avukatı S. Buğra Bekdemir'e, #Arsan_Armagaz Bölge Müdürü Andaç Karalıkay'a, #AKSA_Ovagaz İç Tesisat Şefi Özgür Karabulut'a, #Bursa_Makine_Mühendisleri_Odası Teknik Görevlisi Hatice Narin Uçan'a, #DEMSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Alptekin Şahintürk ve yönetim kurulu üyelerine katılımlarından dolayı teşekkür ederiz.
 
Doğalgaz bağlantı ve tesisatlarındaki sorunlar ile güvenli ve verimli gaz kullanımı konularında Valilik Enerji Yöneticisi Levent Yazıcı ve Mekanik Tesisat Sistemleri Birim Yöneticisi Ercan Baş'ın yönettiği toplantıda oldukça faydalı paylaşımlar yapılmıştır.
 

HABER GÖRSELLERİ


Benzer Haberler

AKÇAĞLAYAN ANADOLU İHL'DEN ANLAMLI PROJE

BEBKA Teknik Destek Projesi kapsamında Bursa İl MEM Enerji Yönetim Biriminde görev yapan uzman personellere yönelik Enerji Yöneticisi Eğitimi başlamıştır.

(8) 20.12.2019 Tarihinde Müdür yardımcısı ve öğretmenlere Sıfır Atık eğitimleri verildi.

Şube Müdürü Kemâl Ünal Beyin Ziyareti