Doğal Gaz Bağlantı ve Tesisatlarındaki Sorunlar ve Çözüm Yolları

24.11.2021
#Bursa_Valiliği_Enerji_Yönetim_Birimi olarak ilimiz genelinde gaz arzını gerçekleştiren dağıtım firmaları ve diğer paydaşlarla birimimiz toplantı salonunda doğal gaz bağlantı ve tesisatlarındaki sorunlar ve çözüm yollarını konuştuk. Toplantıya katılım sağlayan #SOCAR_BURSAGAZ Genel Müdürü Farid Bayramov ve Bursagaz avukatı S. Buğra Bekdemir'e, #Arsan_Armagaz Bölge Müdürü Andaç Karalıkay'a, #AKSA_Ovagaz İç Tesisat Şefi Özgür Karabulut'a, #Bursa_Makine_Mühendisleri_Odası Teknik Görevlisi Hatice Narin Uçan'a, #DEMSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Alptekin Şahintürk ve yönetim kurulu üyelerine katılımlarından dolayı teşekkür ederiz.
 
Doğalgaz bağlantı ve tesisatlarındaki sorunlar ile güvenli ve verimli gaz kullanımı konularında Valilik Enerji Yöneticisi Levent Yazıcı ve Mekanik Tesisat Sistemleri Birim Yöneticisi Ercan Baş'ın yönettiği toplantıda oldukça faydalı paylaşımlar yapılmıştır.
 

HABER GÖRSELLERİ


Benzer Haberler

Bugün ELTEST Firması ile Nilüfer Özlüce Anadolu Lisesinde kazan brülör yıllık periyodik bakımlarının denetimlerini yaptık.

Bursa Il M.Eğitim Müdürlüğü ile UEDAS arasinda Il Enerji Verimliliği Proje kapsaminda isbirligi protokolu imzalandi

EVeP16 Ekibi Kahvaltı Etkinliği

Ovaaakça' da 100 adet çam fidanı diktik. Sürdürülebilir bu projemizde her yıl hemdikimler devam edecek, hem de bir önceki yıl dikilen fidanların bakımı yapılacaktır.