Çevre Dostu Yeşil Fabrika

30.12.2021

Teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, müşterilerinin ihtiyaç, beklenti ve görüşlerini ürün kalitesine yansıtan, tüm yasal çevre mevzuatının gerekliliklerini eksiksiz ve örnek teşkil edecek şekilde yerine getiren, #ÇEVRE_DOSTU_YEŞİL_FABRİKA üretimi gerçekleştiren #Yedikardeş_Tekstil firmasını ziyaret ettik. 1996-1997 yıllarında DOSAB Yönetim Kurulu Başkanlığı yapan, 2000'li yıllarda da yönetici olarak hizmet üreten Yedikardeş Tekstil firma sahibi sayın #Ali_Yedikardeş Beyi fabrikasında ziyaret ettik. Enerji verimliliği için fabrikasında yapmış olduğu örnek çalışmaları en kısa zamanda sanayide iyi örnek olarak sizlere sunacağız. Misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ederiz.

#Enerji_etütü #aklınlaverimliyaşa #evçed #etbk #BEBKA #enver #enverder #bursavaliliği #bursameb #isimiz_enerji #energymanagement #evep16 #enerjiverimliligi #enerjiverimliliği #enerjitasarrufu #ekb #verimlilik #energy #enerjiizleme #energyefficiency #sustainability #mebproje #smartcity #iso50001

HABER GÖRSELLERİ


Benzer Haberler

Atatürk MTAL de enerji gündemi ile ilgili toplandık.

İl Enerji Yönetim Birimi Mekanik Tesisat Sistemleri Proje Uzun Sayın Süleyman KOSER Bey'in ad gününü kutladık. Sevdikleri ile birlikte mutluluklar dileriz.

EVeP16 Bina Modülü

Elektrikli Araç Şarj İstasyonları ile Tanışın Etkinliği