Yenilenebilir Enerji Fizibilite Çalışmaları

07.01.2022

Enerji Performans Sözleşmesi uygulanabilmesi için kamu kurum ve kuruluşları, üniversiteler ve belediyelere ait kamu binalarında enerji etütleri ve iyileştirme çalışmaları Bursa Enerji Yönetim Birimi tarafından #Kamu_Enerji_Yönetim_Merkezi projesi kapsamında yapılacaktır.

Enerji verimliliği önlemlerinin arasında yenilenebilir enerji santrallerinin kurulumu ve işletilmesi önem arz etmektedir. Bu kapsamda #Bursa_İl_Millî_Eğitim_Müdürlüğü #Yeşilyayla_Mesleki_ve_Teknik_Anadolu_Lisesi #Yenilenebilir_Enerji_Teknolojileri_Alanı proje kapsamında #yenilenebilir_enerji_fizibilite çalışmalarının koordinasyonundan sorumlu #proje_okulu olarak görevlendirilmiştir.

İlk #2MW_GES_Fizibilite çalışması başlamıştır.

HABER GÖRSELLERİ


Benzer Haberler

Sıfır Atık Projesi kapsamında Bursa Büyükşehir belediyesi ile beraber yürüteceğimiz YEŞİL KARNE PROJESİ nin değerlendirme kriterleri belirleniyor.

MUSTAFAKEMALPAŞA- Sıfır Atık Projesi kapsaminda odak noktası ekibi uyesi öğretmenlerimize YEŞİL KARNE BİLGİLENDİRME EĞİTİMİ basariyla geceklesmistir.

İl Enerji Yönetim Birimi Stajer Öğrencilerimiz Muhammed Özdemir ve Emrecan Dönmez 'in ad gününü kutladık. Sevdikleri ile birlikte mutluluklar dileriz.

Okullar Arası Sıfır Atık Toplama Yarışması