Büyükşehir Belediyesi Personeline 'Enerji Verimliliği' Eğitimi

17.01.2022

#Personele 'Enerji Verimliliği' Eğitimi

BURSA ? #Bursa_Büyükşehir_Belediyesi hizmet binalarında enerjinin hem verimli hem de 'konforu düşürmeden' tasarruflu kullanılması konusunda personele eğitim verildi.

Meclis salonunda gerçekleştirilen ve oldukça ilgi toplayan eğitim, Bursa #İl_Enerji_Yönetim_Birimi'nden #Ercan_Baş ile Büyükşehir personeli Elektrik Elektronik Yüksek Mühendisi #Murat_Durmuş tarafından verildi. Eğitimde; hizmet binalarında aydınlatma, klima, ısınma, elektronik cihazlar ve bilgisayar kullanımı konularında enerjinin nasıl sarf edileceği, ayrıca iş yeri dışında günlük hayatta çevre dostu bir hayatın nasıl sürdürüleceği ve fosil yakıtların olumsuz etkileri ele alındı.

Eğitimin son bölümünde; #enerji_verimliliği_ve_yönetimi alanında bilinçli davranma, kapasite geliştirmenin önemi ve gelecek nesillere nasıl bir yaşamsal enerji potansiyeli bırakabileceği konularına vurgu yapıldı.

Bursa İl Millî Eğitim Müdürlüğü Bursa Büyükşehir Belediyesi Bursa Eskişehir Bilecik Kalkınma Ajansı - BEBKA Enerji Verimliliği Derneği T.C. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı

BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
BASIN YAYIN VE HALKLA İLİŞKİLER DAİRESİ BAŞKANLIĞI
https://www.bursa.bel.tr/?/personele-enerji-verimliligi-egi?

HABER GÖRSELLERİ


Benzer Haberler

"Enerji Verimliliği ve Bursa'ya Verilen Görev" Konulu Yazımız

K24 Medya "Baş Köşe"nin Konuğu Olduk

ARSAN GROUP İNGAZ A.Ş' Yetkililerinin Nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederiz. Gündem enerji...

Çevre Dostu Bin Okul Projesi (Orhaneli)