Enerji Sektörünün Yapısı ve Kısıtları Söyleşisi

23.02.2022

#isimiz_enerjinin #verimlilik_buluşmalarında bu hafta #konuklarımız #Limak_Uludağ_Elektrik Pazarlama ve İş Glş. Yönetmeni Tolga AKTOPRAK ve #Limak_Uludağ_Elektrik Faturalandırma Yönetmeni Çiğdem MENZİLCİ idi.

#Bursa_Enerji_Yönetim_Birimi tarafından #BEBKA 2021 Yılı Mali Destek Programı kapsamında hazırladığı
#Enerji_Sektörünün_Yapısı_ve_Kısıtları konulu söyleşi Birimimiz Enerji Yöneticisi Şeref Akdeniz moderötörlüğünde gerçekleştirildi.

Etkinliğimiz #YouTube_Canlı_Yayını_enerjiverimliligi16 kanalımızda da yayınlandı.

#Enerji_etütü #aklınlaverimliyaşa #evçed #etbk #BEBKA #enver #enverder #bursavaliliği #bursameb #isimiz_enerji #energymanagement #evep16 #enerjiverimliligi #enerjiverimliliği #ekb #verimlilik #energy #enerjiizleme #energyefficiency #sustainability #mebproje #smartcity #iso50001 #sifiratikprojesi #yesilkarne
T.C.Bursa Valiliği Bursa İl Millî Eğitim Müdürlüğü T.C. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Enerji Verimliliği Limak Enerji Uludağ Elektrik T.C. İçişleri Bakanlığı Millî Eğitim Bakanlığı Bursa Eskişehir Bilecik Kalkınma Ajansı - BEBKA

HABER GÖRSELLERİ


Benzer Haberler

İlçe Veri Giriş Uzmanları toplantısı yapıldı

24 Kasım Öğretmenler Günü

Ülkemizin geçirdiği bu sıkıntılı süreçte bir hafta içinde bütün öğrenciler için okulu eve getirebilmek ancak takdir edilir.

Eğitim Yapılarında Enerji Verimliliği ve Binaların Yangından Korunması Konulu Antalya Çalıştayı açılışı yapıldı