#DEMSİAD_Akademinin düzenlediği Mekanik Proje Genel Müdürü Sayın Hamit MUTLU tarafından #ISI_POMPASI eğitimine Mekanik Tesisat Sistemleri Birim Yöneticisi Sayın Ercan BAŞ ve Enerji Yöneticisi Sayın Aytaç LİMONCU Birimimizi temsilen katılım sağladı. Verimli program için emeği geçen herkese teşekkür ederiz.
#Enerji_etütü #aklınlaverimliyaşa #evçed #etbk #BEBKA #enver #enverder #bursavaliliği #bursameb #isimiz_enerji #energymanagement #evep16 #enerjiverimliligi #enerjiverimliliği #enerjitasarrufu #ekb #verimlilik #energy #enerjiizleme #energyefficiency #sustainability #mebproje #smartcity #iso50001 #sifiratikprojesi #yesilkarne #demsiadakademi #demsiad
Bursa İl Millî Eğitim Müdürlüğü Enerji Verimliliği Derneği T.C.Bursa Valiliği Bursa Eskişehir Bilecik Kalkınma Ajansı - BEBKA T.C. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı
Yeniçağ Yetkili Servis Firması ile M.Kemal Coşkunöz M.T.A.L. Kazan dairesi yıllık periyodik bakım uygulamasına eşlik ediyoruz.
NİLÜFER- İlçe Enerji Yöneticisi Sayın Uyan KARTAL tarafında Halkegitim Merkezi yönetici, öğretmen, usta öğreticileri ve personeline Sıfır Atık Projesi bilinçlendirme eğitimi verildi.
1. Su Şurası, Suyun Geleceği
Yeşil Karne Projesi Yıldırım ilçemiz Akıncıtürk İhsan Dikmen ilkokulunda eğitimleri verildi.