#Millî_Eğitim_Bakanlığı #Öğretmen_Yetiştirme_ve_Geliştirme_Genel_Müdürlüğü Bakanlığımıza bağlı her derece ve türdeki eğitim kurumlarında görevli #öğretmenlerin 2022 yılı Nisan dönemi mesleki çalışmaları 11-15 Nisan 2022 tarihleri arasında #uzaktan_eğitim yöntemiyle gerçekleştirilecektir.
Bu kapsamda öğretmenlerimiz Bursa İl Millî Eğitim Müdürlüğü #İl_Enerji_Yönetim_Birimi tarafından hazırlanan #Enerji_Verimliliği_Semineri hizmet içi eğitim faaliyetlerinden (ÖBA platformu üzerinden uzaktan eğitim olarak) mesleki çalışmasına katılabilecekler.
#ENERJİ_VERİMLİLİĞİNDE_ÖNCÜ_KENT
#Enerji_etütü #aklınlaverimliyaşa #evçed #etbk #BEBKA #enver #enverder #bursavaliliği #bursameb #isimiz_enerji #energymanagement #evep16 #enerjiverimliligi #enerjiverimliliği #enerjitasarrufu #ekb #verimlilik #energy #enerjiizleme #energyefficiency #sustainability #mebproje #smartcity #iso50001
Bursa İl Millî Eğitim Müdürlüğü
T.C.Bursa Valiliği
Enerji Verimliliği Derneği
T.C. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı
Bursa Eskişehir Bilecik Kalkınma Ajansı - BEBKA
Millî Eğitim Bakanlığı
T.C. İçişleri Bakanlığı
Öğretmen Yetiştirme Genel Müdürlüğü
Osmangazi ilçesi yeşil karne eğitimi Sıfır Atık Projesi uzmanı Vesim Arslan tarafından verildi.
Sıfır Atık Nedir ve Sıfır atık Bilgi Sistemi konusunda Osmangazi İlçesindeki kamu kurumu temsilcilerine eğitim verildi.
Birimimizin DEMSİAD Toplantısına Katılımı
BUSİAD Yöneticilerinin Birimimizi Ziyareti