TÜRKİYEDE İLK VE TEK ENERJİ KİMLİK BELGESİNİ KENDİSİ HAZIRLAYAN KAMU KURUMU BURSA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜDÜR.
Enerji kimlik belgesi, "1 Ocak 2011 de yürürlüğe giren 5627 Sayılı Enerji Verimliliği Kanunu" ve buna bağlı olarak çıkartılan "Binalarda Enerji Performansı (BEP) Yönetmeliği" hükümlerine göre, yönetmelik kapsamındaki tüm binalar için Enerji Kimlik Belgesi (EKB) alma zorunluluğu getirilmiştir. Bu kapsamda Enerji Yönetim Birimi uzmanlarınca Hürriyet MTAL ye enerji kimlik belgeleri düzenlenip teslim edildi.
İnegöl Zeki Konukoğlu Anadolu Lisesi Oylat Mesire alanında temizlik etkinliği gerçekleştirdi.
Birimimizin BÜSİAD Ziyareti
60 Yeni Enerji Yöneticisi Daha Aramıza Katılıyor
"Enerji Yönetim Mevzuatı" seminerin 8. gününü tamamladık.