Bina Yönetim Sistemi Birimimiz tarafından hazirlanan Nilüfer İMKB Fen Lisesi ait Enerji Kimlik Belgesi(EKB) Okul Müdürü Ramazan Acar Beye teslim edilmiştir.
Sıfır Atık Zirvesinde, Sütaş A.Ş Enerji ve Çevre AR-GE Grup Müdürü Sayın Mustafa GÜL Üretim Atıklarından Enerji ve Fermente Ürün Üretiminden bahsediyor.
Bursa Millî Eğitim Müdürü Serkan GÜR Bey'in Birimimizi Ziyareti
Özel Özlüce Sevgi Diyarı anaokulunda Sıfır Atık eğitimi(söyleşisi) yapıldı.
11-17 Ocak Enerji Verimliliği Haftası