Bina Yönetim Sistemi Birimimiz tarafından hazirlanan Nilüfer İMKB Fen Lisesi ait Enerji Kimlik Belgesi(EKB) Okul Müdürü Ramazan Acar Beye teslim edilmiştir.
İznik/ Sıfır Atık Proje kapsamında Temel Eğitime bağlı okullarda atık, enerji, çevre ve su yönetimi başlıklarında çalışma yapan okullarımız YESİL KARNE almaya hak kazandılar
GÜRSU-YEŞİL KARNE BİLGİLENDİRME EĞİTİMİ başarıyla gerçekleşmiştir.
Enerji Yöneticisi 2. Modülü eğitimleri 4. gününde aydınlatma ve pompa deneyleri ile tüm yoğunlukta devam ediyor...
Türk Eğitim Sen Ziyareti