İl Milli Eğitim Müdürlüğüne ait Enerji Kimlik Belgesi Bina Sistemleri Birim Yöneticisi Nesin OZKAN ( İnşaat Teknolojisi Alan Öğretmeni- İnşaat Mühendisi) ve Elektronik Mühendisi Hayri ZARARSİZ tarafindan hazırlanarak İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayin Sabahattin DÜLGER'e sunuldu.
İşimiz Enerji: "Yenilenebilir Enerji Teknolojileri"
Dumlupınar Anaokulu öğrencileri Barış Manço kültür merkezinde pankartları ve yaptıkları müzik aletleri ile ritim tutarak gösteri yaptı.
BursaGaz Tarafından Verilen Eğitimler
REGAİB KANDİLİMİZ MÜBAREK OLSUN