Kapaklı'nın Karlı Mahallesi'ne belediye tarafından yaptırılan 1000 KW gücünde rüzgar gülü enerji santralinin yapımı sürüyor. Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı, "Karlı mahallemizde 770 parselde 1000 KW gücünde rüzgar gülü enerji santralimizin yapımına başladık.
"EN KISA SÜREDE YAPIMINI TAMAMLAYACAĞIZ"
En kısa sürede yapımını tamamlayarak ürettiğimiz enerjiyi şehir şebekemize vereceğiz. Rüzgar ve güneş enerji santralleri ile belediyemizin ve ilçemizin enerji ihtiyacına katkı sağlayarak, daha temiz ve çevreci bir anlayışla hizmetlerimize ve projelerimizi hayata geçirmeye devam edeceğiz. Çalışacağız daha yapacak çok işimiz var" dedi.
31 Mayıs 2021 Tarihli Çevrimiçi Verimli Buluşmalar Etkinliği
Ulusal Enerji Verimliliği Eylem Planı 2017-2023
Tüketici Tarafı Potansiyel Enerji Verimliliği Çalıştayı
Ali Sami Yen Spor Kompleksi Kendi Enerjisini Üretecek