Mekanik Tesisat (Isıtma Sistemi) Yetkili Servis firmaları ile 2018-2019 sezonu ısıtma sistemleri periyodik bakımları toplantısı yapılmıştır. Bakımların can güvenliğine ve ekonomiye sağladığı katkılar paylaşılarak, mevzuata uygun yürütülmesine devam edilmesi için gerekli tedbirler alınmaktadır.
Çevre Dostu Bin Okul Projesi (2. gün)
TEKEV yönetim kurulu üyesi Mustafa Köroğlu ağabeyi Bursa İl Enerji Yönetim Birimimizde ağırladık.
İlçe Veri Giriş Uzmanları toplantısı yapıldı
Harmancık ilçe milli eğitim müdürlüğüne kutular yerleştirildi.