İl Enerji Verimliliği Projesi kapsamında BTSO Vali Oğuz Kağan Köksal toplantı salonunda Bilim Sanayi Teknoloji il Müdürlügü Temsilcileri, Makine ve Elektrik Mühendisleri Bursa Şubeleri Temsilcileri, Bursa Asansörcüler Derneği ve asansöru olan okul müdürlerimizin katılımıyla periyodik kontrol ve bakım konusunda uygulanacak sureç ve işlemler ile ilgili bilgi verildi.
Temiz Okul Temiz Enerji Projesi Bilgilendirme Toplantısı
NİLÜFER- İlçe Enerji Yöneticisi Sayın Uyan KARTAL tarafında Halkegitim Merkezi yönetici, öğretmen, usta öğreticileri ve personeline Sıfır Atık Projesi bilinçlendirme eğitimi verildi.
Limak Enerji Uludağ Elektrik Genel Müdürü Ali Erman Aytac Beye İl Enerji Yönetim Birimi çalışmaları ile ilgili bilgi paylaşımında bulunduk.
Denge Isı yetkili servisinin Yıldırım Peyami Safa Ortaokulunda periyodik kazan bakımlarına nezaret ettik...