Emir Sultan Anadolu Lisesi okulunda Mekanik Tesisat Sistemleri Ekibi ve yetkili servisi Arif Elektrik firmasının kazan brülör yıllık periyodik bakım uygulamasıni denetledik.
Dörtçelik MTAL Elektrik tüketimini azaltmak için de koridorlarda ve dersliklerde led armatürlere geçilmiştir
Halkeğitim Merkezi yönetici, öğretmen, usta öğreticileri ve personeline Sıfır Atık Projesi bilinçlendirme eğitimi verildi
BEBKA 2018 Yılı Teknik Destek Projesi kapsamında Enerji yöneticisi eğitimimizin 1.modülünü (Uzaktan Eğitim) enerji yönetimi bilinçlendirme eğitimini tamamlandık.
Araç Şarj İstasyonu Çözümleri İçin Sektörle Buluşma