İl Enerj Yöneticisi Levent Yazıcı, Mekanik Tesisat Sistemleri Birim Yöneticisi Ercan Baş ve Enerji Yöneticisi Mehmet Arslan yeni seçilen Eğitim-Bir-Sen Bursa Şube Başkanı Ramazan Acar ve yönetimine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Yeni görevlerinde başarılar dileriz. Allah yardımcıları olsun.
Eko Haber Yazımız: Enerji Yönetiminde Yeni Bir Sistem Mümkün
Binalar ve Yerleşmeler için Yeşil Sertifika Eğitimi
Daha yeşil daha temiz bir dünya için.
Koza24 Haberimiz