İl Enerji Verimliliği Birimi Kalite Yönetim Sistemleri Ekibi yürüttüğü ENTEGRE YÖNETİM SİSTEMLERİ calışmaları kapsamında bakanlık denetçileri ile birlikte i. tetkik süreçleri değerlendirildi.
YEŞiL BURSADAN OKULLARA YEŞİL KARNE
enerji verimliliği görevli uzmanlar ile ilgili süreci değerlendirdik
İnegöl Meslek Teknik Anadolu Lisesinde Sıfır atık ile geri dönüşüm ve Sıfır atık mavi projeleri ile ilgili ogrencilere video ve sunumlar eşliğinde eğitim verildi.
Endüstri Radyo - Altuğ Karataş ile Enerji Verimliliği Programı