(21.12.21018) BEBKA 2018 Yılı Teknik Destek Projesi kapsamında Enerji yöneticisi eğitimimizin 2.modülünü (Uygulamalı Eğitim) enerji yönetimi eğitimini tamamlandık.
Ovaaakça' da 100 adet çam fidanı diktik. Sürdürülebilir bu projemizde her yıl hemdikimler devam edecek, hem de bir önceki yıl dikilen fidanların bakımı yapılacaktır.
"Enerji Yönetim Mevzuatı" seminerin 2. gününü tamamladık.
SEHATEK Enerji Verimliliği Danışmanlık Şirketinin Ziyareti
"Tek Yol U Dönüşü" Hareketi