38. Enerji Verimliliği Haftası ve Sıfır Atık Projesi kapsamında Bursa Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı ilkokullarda atık, enerji ve su yönetimi konusunda farkındalığı arttırmak ve başarılı olan okulları ödüllendirmek amacıyla başlatılan YEŞİL KARNE projesinin tanıtım toplantısı ve Enerji Verimliliği Haftası Kutlama Programı düzenlendi.
GEMLİK- Enerji Verimliliği ile Tasarruf Başarısı
Temel Çevre Bilinci ve Sıfır Atık eğitimi verilmeye devam ediliyor.
Bursa Büyük Şehir Çevre Koruma Müdürlüğünden Serap Erdinç ve Özgül Yalcin tarafından Harmancık ilçemiz Şehit Adil Kınık ilkokulunda eğitimlerimizi tamamladık.
Teknik Destek Programı Kapsamında Eğitim/Danışmanlık Hizmetleri Satın Alımı İlanı