Yıldırım Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü çevre mühendisleri ve Yıldırım İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Enerji Verimliliği Komisyonu üyeleri ile Mümin Gençoğlu İlkokulunda Enerji Verimliliği Haftasını kutluyoruz.
17 İlçe Belediyesi Enerji Yönetim Birimi
Kadir Gecemiz Mübarek Olsun
OSMANGAZİ- İl Enerji Yönetim Birimi Proje Uzmanı Enerji Yöneticisi Sayın Hayri ZARARSIZ tarafında Halkegitim Merkezi yönetici, öğretmen, usta öğreticileri ve personeline Sıfır Atık Projesi bilinçlendirme eğitimi verildi.
Bursa Kız Anadolu Lisesi Müdürlüğündeki elektrik sayacına ilk cihazın montajını yaptık. Hedef tüm Bursa.