Ataevler Anaokulu, Özlüce Anaokulu, Meral Muammer Ağım Ortaokulu,İpekcilik Anadolu İmam Hatip lisesi, Özlüce Aziz Sancar Ortaokulu, Hatice Gani Erverdi Ortaokulu, Görükle Akşemsettin İlkokulu, Görükle Dumlupınar İlkokulu, Tofaş Fen Lisesi ve İrfaniye İlkokulunda Doğalgaz Sayaçlarına Uzaktan okumali modül takılarak bütün sayaçlar devreye alındı.
Miraç Gecemiz Mübarek Olsun
Nilüfer İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne geri dönüşüm kutuları yerleştirildi ve okul/ kurumlara sıfır atık projesi kapsamında geri dönüşüm kutuları dağıtımı başlamıştır.
Uludağ Üniversitesi Mühendislik Fakültesini Ziyaretimiz
10 Nisan 2019 - 10:00 itibari ile toplanan atık miktarı