Gaziakdemir İlkokulu, Şirinevler İlkokulu ve Ortaokulu, Hüma Hatun Özel Eğitim Anaokulu, Arif Nihat Asya İlkokulu, Atatürk Anaokulu, Semiha Mustafa Özer Ortaokulu ve Karapınar İmam Hatip Ortaokulu nda Doğalgaz Sayaçlarına Uzaktan okumali modül takılarak devreye alınmıştır.
Bursa Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanlığı Atık Yönetimi Şube Müdürlüğü ile birlikte çevre dostu okullar projesi çalışmaları planlandı.
21 okulumuzda Sıfır Atık Eğitimi başladı.
Çevre Dostu Okulların Dış Cephe Mantolamaları
RAHMET VE MİNNETLE...