Il Enerji Yonetim Biriminin yürütmüş olduğu Sıfır Atık Projesi, Atık Yönetim Birimi Sorumlusu Okul Müdürleri ve Odak Noktası Ekip Başkanı Müdür Yardımcılarına yönelik eğitimlerimiz Orhangazi ilçemizde yapılmıştır.
Enerji Kullanımında Verimlilik ve Tasarrufun Önemi
3 Aralık Dünya Engelliler Günü
Birimimizin İNGAZ'ı Ziyareti
07.01.2020 Tarihinde Çevre Sağlık Teknisyeni tarafından Yeşil Karne Eğitimi verdi.