Il Enerji Yonetim Biriminin yurutmus olduğu Sıfır Atık Projesi, Atık Yönetim Birimi Sorumlusu Okul Müdürleri ve Odak Noktası Ekip Başkanı Müdür Yardımcılarına yönelik egitimlerimiz İznik ilçemizde yapılmıştır.
Olay Gazetesindeki Haberimiz
Enerji Verimliliğinde Cezalar Yüzde 22,58 Artırıldı!
Enerji Verimliliği Bilgilendirme Ve İstişare Toplantısı düzenledi.
Enerji Verimliliği Mevzuatı Bilgilendirme Toplantısı