Il Enerji Yonetim Biriminin yurutmus olduğu Sıfır Atık Projesi, Atık Yönetim Birimi Sorumlusu Okul Müdürleri ve Odak Noktası Ekip Başkanı Müdür Yardımcılarına yönelik egitimlerimiz Keles ilçemizde yapılmıştır.
SEHATEK Enerji Verimliliği Danışmanlık Şirketinin Ziyareti
Evde Bayram Var
Sıfır Atık Projesi, Atık Yönetim Birimi Okul Müdürleri ve Odak Noktası Ekip Başkanı Müdür Yardımcılarına egitimlerimiz Harmancik ilçemizde yapılmıştır.
Sıfır Atık İle Engelleri Aşıyoruz ve İkinci El Giysi Kampanyaları