İnegöl Yüksel Bodur Anaokulunun sıfır atık projesi kapsamında güzel çalışmaları. Sıfır atık gönüllüsü çocuklarımıza çalışmalarından dolayı teşekkür eder, emeklerinden dolayı öğretmenlerimize teşekkür ederiz.
Gürsu Anaokulu ve Lokman Hekim MTAL nin Enerji Kimlik Belgesi
11. Bursa Eko Okulları çevre şenliği 17 okul, 46 öğretmen ve 236 öğrencinin katılımı ile kutlandı.
Sifir Atik Projesi Odak Noktası Ekip Baskanlari müdür yardımcılarına yönelik 2. Egitimlerimiz Osmangazi ilçemiz ile devam ediyor.
"Enerji Verimliliği Mevzuatı " konusunda bilgilendirme semineri düzenledik. Nazik davetleri için İl Koordinatörü Sayın Mithat KALEOĞLU ve ekibine teşekkür ederiz.