Iznik Mesleki Teknik ve Anadolu Lisesi ogrencileri ve uygulama anaokulu öğrencilerine 157 kisiye sifir atik projesi bilinçlendirme egitimi verildi. Başarılar dileriz.
Gazi İlkokulunda Sıfır Atık Mavi Eğitimleri gerçekleştirildi.
11 Eylül Bursa'nın Düşman İşgalinden Kurtuluşu
28.11.2018 Uludağ Teknik Yetkili Servis Firması ile Fethi Açan çiçek Ortaokulu, Şehit Doğan Sevinç Ortaokulu ve Şükrü Şenkaya Anadolu Lisesinin kazan brülör yıllık periyodik bakım uygulamalarını denetledik
Bursa İl Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı okul/kurumlarımızda Karbon Salınımı son 3 yılda %19 oranında azaldı.