Iznik Mesleki Teknik ve Anadolu Lisesi ogrencileri ve uygulama anaokulu öğrencilerine 157 kisiye sifir atik projesi bilinçlendirme egitimi verildi. Başarılar dileriz.
GÜRSU Ali Firdevs Lizor İlkokulunda sıfır atık mavi eğitimi verildi.
81 şehrin çocukları anıtkabirdeyiz.
Eski lastikleri kullanarak okul bahçesinde fidan ağaç vb.dikerek dönüşümü gerçekleştirdi. Bahçe düzenlemesine Büyük şehir belediyesi ve veliler katkı sağladı.
Sıfır Atık Ödül Töreni