YILDIRIM-Üstün Üründül İlkokulu öğretmen ve öğrencileri ile Yildirm Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü tarafından düzenlen 22 Mart Dünya Su Günü kutlamalarına katıldık. Emeklerinden dolayı Okul Müdürü Sayın Özlem Gündüz Göçmen, değerli öğretmen ve öğrencilerimiz ile Cevre Mühendisi Sayın Büşra Aktaş hanıma başarılı sunumlarıdan dolayı tebrik ederiz
EVeP16 yazılımı, Kurum İşlemleri, Su, Bina, Elektrik, Gaz ve Isı Modülü ve Sıfır Atık Uygulamaları konularında bilgi verildi
Bursa MEM Çatı Güneş Paneli Kurulumu
Baylan Su Sayaçları firması ile uzaktan okumalı su sayaçlari altyapısı görüşüldü.
TEKEV yönetim kurulu üyesi Mustafa Köroğlu ağabeyi Bursa İl Enerji Yönetim Birimimizde ağırladık.