YILDIRIM-Üstün Üründül İlkokulu öğretmen ve öğrencileri ile Yildirm Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü tarafından düzenlen 22 Mart Dünya Su Günü kutlamalarına katıldık. Emeklerinden dolayı Okul Müdürü Sayın Özlem Gündüz Göçmen, değerli öğretmen ve öğrencilerimiz ile Cevre Mühendisi Sayın Büşra Aktaş hanıma başarılı sunumlarıdan dolayı tebrik ederiz
Sıfır Atık Mavi Eğitimlerimiz Başlıyor
Sıfır Atık Projesi bilinçlendirme eğitimi verildi.
(2)Bursa Büyükşehir Belediyesi 2. Çocuk Şenliği
Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı 2.Uluslararası İstanbul Akıllı Şebekeler Kongre ve Fuarı, istanbul'da gerçekleştirildi.