21-27 Mart Orman Haftası ve Ağaç Bayramı dolayısıyla, Fidan Dikme etkinliği düzenledik.
Orman Haftası, Türkiye'de okullarda kutlanan Orman haftası ve ağaç bayramı adıyla da adlandırılır. Öğrencilerimiz kendi ağaçlarını diktiler, can suyunu verdiler ve mutlu oldular.
İl Enerji Yönetim Birimi Mekanik Tesisat Sistemleri Proje Uzun Sayın Süleyman KOSER Bey'in ad gününü kutladık. Sevdikleri ile birlikte mutluluklar dileriz.
Osmangazi ilçemiz Sabri Katirci ilkokulunda eğitimlerini verdiler.
Enerji Verimliliği İçin Önemli Adım
Kazan ve Mekanik Tesisat Montajı