Nilüfer- Dilek Özer Ortaokulu 5, 6 ve 7 sınıflara 7 oturumda 800 civarı öğrenciye Sıfır Atık Projesi kapsamında bilinçlendirme eğitim verilmiştir. Eğitim Nilüfer Belediyesi Çevre Mühendisi F. Gül AYDIN tarafından verilmiş olup, Sayın F. Gül AYDIN hanımefendiye vermiş olduğu eğitimden dolayı teşekkür ederiz.
Bursada Bugün - Günaysın: "%15 Enerji Verimliliği Tasarrufu Hedefi"
15 Temmuz Demokrasi ve Millî Birlik Günü
AB Konseyinden tek kullanımlık plastik ürünlere yasak
17.12.2019 Tarihinde Sıfır atık mavi projeleri ile ilgili öğrencilere eğitim verildi.