Iznik Selçuk İlkokulu çevre bilinci kazandirmak icin okulun arka bahcesine Sifir Atik projesi kapsaminda hobi bahcesi olusturup artik materyallerden ve siselerden saksilar yaptilar. Ogretmenimiz ve Okul Müdürü Metin Çatak tesekkur ederiz.
Decathlon atık pet şişelerden polar üretiyor
Roda Anadolu İmam Hatip lisesi enerji kimlik belgesi çalışması.
Kullanılmış Giysiler 45 Ülkeye İhraç Ediliyor
Sıfır Atık Projesi bilinçlendirme eğitimi verildi.