GELECEĞİN ENERJİ UZMANLARI; Malatya Fen Lisesi öğrencilerinden Muhammed Mustafa DİNÇ, Akif Erdem HEDEKOGLU ve danışman öğretmeni Ali KELLECİ ile " Endüstriyel İşletmelerdeki Kayıp/Kaçakların Erken Tespiti İçin Yeni Yöntem" konusunda hazırladıkları proje, termal kameralı drone ile tarama yapılarak belirlenen ısı kayıpları, insan eliyle yapılan ölçümlere göre daha hızlı, daha doğru ve hassasiyeti yüksek sonuçlar veren bir yazılım gerçekleştirdiler. Tebrik ederiz.
https://www.bursabilimsenligi.org
İlçe enerji verimliliği komisyon başkanları toplantısını yaptık...
Bina Yönetim Sistemi Birimimiz tarafından hazirlanan Nilüfer İMKB Fen Lisesi ait Enerji Kimlik Belgesi
Iznik Selcuk Ilkokulu-Öğrencilerimiz, sıfır atık projesi kapsamında atık malzemelerden harika eşyalar elde ettiler.
Otomatik Su Kesme Sistemi Montajı