İznik Boyalıca İlkokulu Bursa İl Enerji Verimliliği Birimi ve İznik İlçe Enerji Verimliliğinin Bursa Büyükşehir Belediyesi işbirliği ile yürüttüğü yeşil karne projesi kapsamında öğrencilere eğitim vererek sertifikalarını dağıttı. YEŞiL BURSADAN OKULLARA YEŞİL KARNE
Okulumuz öğrencileri ve personeli atık,enerji ve su yönetimi konusunda farkındalıklarının arttırılması amacıyla yürütülen proje ile gelecek nesillere daha temiz ve yaşanılır bir çevre bırakmak için aldıkları eğitim sonucunda yeşil karnelerini aldılar.
Birimimizin İnşaat Mühendisleri Odasını Ziyareti
07.01.2020 Tarihinde Çevre Sağlık Teknisyeni tarafından Yeşil Karne Eğitimi verdi.
"Kahraman Irkıma Bir Gül" Milli Şairimiz Mehmet Akif Ersoy?u rahmet ve şükranla anıyoruz.
(10) 24.12.2019 Tarihinde Müdür yardımcısı ve Öğretmenlere Sıfır Atık eğitimi verildi.