Nilüfer/ Sıfır Atık Proje kapsamında Temel Eğitime bağlı okullarda atık, enerji, çevre ve su yönetimi başlıklarında çalışma yapan okullarımız YESİL KARNE almaya hak kazandılar. Bunların arasında ilçe kişi başı atık miktarından fazla kişi başı atık toplan okullarımız İl ve İlçe derecesi için İlçe Enerji Verilmligi Komisyonunca saha ziyaretinde bulunuldu.
Birimimizin Mersin Valiliği'ni Ziyareti
ELYAK Derneğinin sunumunu yaptığı Elektrik yangınları ve hasarlarindan korunma yöntemi semineri
Dünya Bankası projesi enerji verimliliği iyileştirme çalışmaları devam ediyor.
19 Eylül Gaziler Günü Kutlu Olsun .