"En Çok Yağı Sen Topla, Hem Okulun Kazansın Hem Dünya" dedik bu yıl 8. si düzenlenen Bitkisel Atık Yağ Toplama Yarışması'nda 940 litre yağ toplayarak Nilüfer İlçe birincisi olduk. Toplamda 10.775 litre atık yağın toplandığı yarışmada öğrencilerimizden,
2E Ömer Aksoy 205 litre,
1D Harun Affan Karadağ 150 litre,
3F Enbiye Tuba Yenidünya 142 litre atık yağ toplayarak Okulumuzda ilk üçe girdiler.
Nilüfer İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mustafa Muharrem Tüfekci'nin katıldığı programda birincilik ödülümüzü Nilüfer Belediye Başkanı Sayın Turgay Erdem'den aldık
24 Kasım Öğretmenler Günü
BURULAŞ ARGE ve Projeler Ekibinin Birimimizi Ziyaretleri
BURSA- İNEGÖL/ İstaş kentaş ortaokulumuz Bu projeyi düşünen Okul Yönetimine, öğrencilerimize ayrıca katkı koyan velilerimize ayrı ayrı teşekkür ediyoruz.
Kazan ve Mekanik Tesisat Montajı