Okul bitti, Şimdi oyun vakti...
Çocuklara özel hazırladığımız yenilenebilir enerji kaynaklarını eğlenerek öğreten boya kitabımızı hep birlikte boyuyoruz. Hediyemizi size en yakın Müşteri İşlem Merkezlerimizden alabilirsiniz. İşlem merkezleri için ???? #LimakEnerji #TatilKitabı #Tatil #Karne #Yaztatili.
Karşıyaka'da Enerji Verimliliği Paneli
Büyükşehir Belediyesi Personeline 'Enerji Verimliliği' Eğitimi
Çevre Dostu 1000 Okul Projesi
(3) 12.12.2019 Tarihinde Yeşil Karne Projesi Hakkında Eğitim Verildi