İl Enerji Yönetim Birimi Stratejik Plan toplantısı BURFAS Gönül Dostları Restauranta gerçekleştirildi. Enerji verimliliği ve sıfır atık projesi kapsamında yapılan çalışmalar değerlendirildi. Yoğun ve başarılı bir çalışma dönemi geçirdik. Tüm ekip arkadaşlarımıza teşekkür ederiz.
Ramazan Bayramı
Öğrenci Masalarını ve Sandalyelerini Yeniliyoruz
Cumhuriyetin 97. Yılı
İl Enerji Yönetim Birimi stajer ogrencilerimiz ile kahvaltıda bulustuk.