22.07.2019 Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ve Enerji Ve Tabii Kaynaklar Bakanlığının koordinasyonda yürütülen Kamu Binalarında Enerji Verimliliği Dünya Bankası projesi çerçevesinde ilimizde enerji verimliliği iyileştirmeleri yapmak için 3 okul/kuruma ait enerji etüdleri ENVE firması tarafından başlatılmıştır. Bugün Atatürk MTAL in etüdü yapıldı, yarın Kız Anadolu Lisesi ve sonrasında Yüksek İhtisas Hastanesi bu faz kapsamında tamamlanacaktır...
" Yeşil Karne Eğiticiler Eğitimi" verildi.
Test, Ayar ve Dengeleme Konulu Zoom Toplantısı
15 Temmuz Demokrasi ve Millî Birlik Günü
Teknik Destek Programı Kapsamında Eğitim/Danışmanlık Hizmetleri Satın Alımı İlanı