Enerji verimliliği çalışmaları kapsamında Yenişehir ilçesinde;
işecam Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Hüma Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Yusuf Ateş Anadolu İmam Hatip Lisesi A B C Blok Enerji Kimlik Belgesi etütleri gerçekleştirildi.
BUSİAD Yöneticilerinin Birimimizi Ziyareti
İznik/ Sıfır Atık Proje kapsamında Temel Eğitime bağlı okullarda atık, enerji, çevre ve su yönetimi başlıklarında çalışma yapan okullarımız YESİL KARNE almaya hak kazandılar
Yeşil karne projesi kapsamında eğiticiler eğitimi gerçekleştirildi.
Birim Yöneticisi Nesin Özkan ve Hayri Zararsız'dan Murat Kutlu'ya Enerji Kimlik Belgesi