02.10.2019 Tarihinde. Arif Elektrik Yetkili Servis Firması ile Emirsultan Anadolu lisesi ve Ertugrulgazi Anadolu Lisesi'nin A blok ve B blok kazan dairesindeki Doğalgazlı kalorifer kazanlarınin ve brülörlerin yıllık periyodik bakım uygulamalarına İl Enerji yönetim birimi olarak denetimde bulunduk.
Cumhuriyetin 97. Yılı
Isparta İl Milli Eğitim Müdürlüğü Enerji Yöneticisi Sayın Hakkı ÇİLLİ bey Bursa İl Enerji Yönetim Birimimizi ziyaret etti
Birimimizin Soğutma Sistemleri Firmalarını Ziyareti
Sıfır atık projesi geri dönüşüm kutuları teslim edebilmeye başlandı.