Bugüne kadar 270?ten fazla hayvan türü atıklara takılırken, 240?tan fazla hayvan türü de plastik yuttu. 2030 yılına kadar 104 milyon ton plastiğin ekosistemimize karışması tahmin ediliyor. Atıksız yaşamla hayvanların yaşam alanlarını koruyabiliriz. #SıfırAtık #HayvanlarıKorumaGünü
Binalarda Enerji Verimliliği Paneli
"Enerji Verimliliği ile 66 Milyon Ton CO2 Azalımı Sağlanacak"
Gıdanı Koru Sofrana Sahip Çık
Deniz ve Okyanuslarda 7. Kıta Oluşumuna HAYIR.!