10.10.2019 Tarihinde Eltest Isı Sistemleri Yetkili Servis Firması ile Özlüce Nurettin Topçu Anadolu İmam Hatip Lisesi ve Özlüce Şehit Aykut Yurtsever Anadolu Lisesinde bulunan Doğalgazlı kalorifer kazanların ve brülörlerin yıllık periyodik bakım uygulamalarına İl Enerji Yönetimi Mekanik Tesisat birimi olarak denetimde bulunduk.
Atık Değil Artık...
Yeşil Bursa için atıkları sıfırladık. Sıfır Atık Projesi Sunumu yayınlandı.
Miraç Kandiliniz Mübarek Olsun
Anaokulu, İlkokul ve Ortaokullara Yeşil Karne veriyoruz