Bursa Büyükşehir Belediyesi 2. Çocuk Şenliğinde İl Milli Eğitim Müdürlüğünü temsilen Nilufer Ilce MEM Enerji Verimliliği Komisyonu koordinasyonu ile hazırlanan okulumuzun standı yerini aldı...
HEP BİRLİKTE DAHA İYİYE EN İLERİYE
Sıfır Atık Projesi, Atık Yönetim Birimi Sorumlusu Okul Mdr. ve Odak Noktası Ekip Başkanı Müdür Yrd. yönelik egitimlerimiz İnegöl ilçemizde yapılmıştır.
Otomatik Su Kesme Sistemi Montajı
Gürsu Anaokulu ve Lokman Hekim MTAL nin Enerji Kimlik Belgesi
SGK İl Müdürlüğü Ana Hizmet Binası Enerji Etütlerinin İncelenmesi