"Sıfır Atık Eğitim Projesi" çocukların doğal varlıkların korunması, doğa dostu tüketim alışkanlıkları, atık yönetimi gibi konularda farkındalık geliştirmeleri ve "sıfır atık" yaklaşımını tanımaları amacıyla hazırlanmıştır. Sıfır Atık Eğitim Portalı'na üye olarak siz de eğitici ve eğlenceli materyallerle sıfır atık etkinliklerini sınıfınızda uygulayabilirsiniz.
İnegöl Kocatepe İlkokulu kazan sistemini inceledik.
Birimimizin Mersin Hizmet-içi ASO'da Verdiği Enerji Verimliliği Eğitimi
Büyükorhan Çok Programlı Anadolu lisesinde KÖK tarafından Sıfır Atık Bilinçlendirme eğitimi verilmiştir
Enerji Yönetim Yazılımının Kurumlara Tanıtımı