İl Enerji Yönetim Biriminde görevli öğretmen ve personellerimize yönelik öğretmenler günü etkinlikleri kapsamında kahvaltı düzenledik. #evep16 #enerjiverimliligi #enerjiverimliliği #enerjitasarrufu #ekb #verimlilik #yazilim #inavasyon #energy #enerjiizleme #energy #efficiency #sustainability #proje
(3)Bursa Büyükşehir Belediyesi 2. Çocuk Şenliği
Enerji Verimliliğinde Cezalar Yüzde 22,58 Artırıldı!
Enerji kimlik belgesi, "1 Ocak 2011 de yürürlüğe giren 5627 Sayılı Enerji Verimliliği Kanunu"...
Gemlik İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı okullara sıfır atık mavi eğitimi verildi.