20.11.2019/MUDANYA tarihinde İl Enerji Birimi olarak Mudanya Mütareke İlkokulu, Güzelyalı Anaokulu ve Hatice İsmail Hakkı Kayan Ortaokulunun Enerji Kimlik Belgesi Etütü ve Mekanik Tesisat kontrolleri gerçekleştirilmiştir. #evep16 #enerjiverimliligi #enerjiverimliliği #enerjitasarrufu #ekb #verimlilik #yazilim #inavasyon #energy #enerjiizleme #energy efficiency #sustainability #proje
Sıfır atık projesi geri dönüşüm kutusu okullar için paketlenmeye başladı.
SOCAR Bursagaz Yöneticilerinin Birimimizi Ziyareti
GÜRSU Ali Firdevs Lizor İlkokulunda sıfır atık mavi eğitimi verildi.
İnegöl Doğal Gaz Dağıtım Aş 'ye İl Enerji Verimliliği Projesi tanıtımı yapıdı