24 Kasım Öğretmenler Günü etkinlikleri kapsamında Bursa İl Milli Eğitim Müdürlüğü Enerji Yönetim Birimi'ni ziyaret ederek kendi el emekleri ile yapmış oldukları hediyeleri bizlere sunan Hüseyin Karabacak İlkokulu öğrencileri, Okul Müdürü Mehmet fatih EROL, okul öğretmenleri Ayten ÖZKAN, Osman YILDIZ, İftariye ATALAY ve öğrenci velileri Hülya ÖZTÜRK, Hatice KINAY, Füsun UZMAN, Çiler TOPÇU' ya teşekkür ederiz.
Bursa/Nilüfer Atatürk Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi Sıfır Atık Projesi kapsamında öğrencilerimize bilinçlendirme çalışmaları yapıldı
"Enerji Yönetim Mevzuatı" seminerin 3. gününü tamamladık.
15 Temmuz Demokrasi ve Millî Birlik Günü
Çevreyi hor gören, geleceği zor görür!