26 Kasım- 25 Aralık / BUYÖN ve İl Enerji Yönetim Birimi işbirliğinde göreve ilk kez göreve atanan resmi okul/kurum yöneticilerine Sıfır Atık Projesi uygulamaları ile ilgili bilgi verildi. #evep16 #buyön #evep16 #sifiratik #sıfıratık #zerowaste #iklimdegisikligi #sürdürülebililirlik #geridönüşüm #cevredostu #cevrekirliligi #climatechange #cevre #cevrehaber #sifiratikprojesi
İl Enerji Yönetim Birimi Çevre Ve Şehircilik Bakanlığı yetkilileri tarafından sıfır atık projesi uygulamaları denetimi yapıldı.
EVeP16 Ekibi Kahvaltı Etkinliği
Fikri DÜŞÜNCELİ ve Yönetim Kurulu Üyelerine yeni görevlerinde başarılar dileriz.
Hüseyin Karabacak İlkokulu Öğrencileri, Okul Müdürü ve Öğretmenlerine teşekkür ederiz.